گزارش مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته

گزارش مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته مورخ ۹۸/۱۰/۲۵

جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سندیکا در ساعت ۱۱:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۵ با حضور شرکتهای عضو و با رسیدن به حد نصاب در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار گردید.

در ابتدای جلسه جناب آقای سید قاسمی به عنوان رئیس سنی مجمع انتخاب شده و در ادامه با اکثریت آرا جناب آقای کوشا مینافر به عنوان رئیس مجمع و جناب آقایان کرمی و خیاطی به عنوان ناظرین و جناب آقای نورانی به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند.

پس از آن جناب آقای مرزبان به عنوان خزانه دار سندیکا گزارش عملکرد مالی سندیکا در طی ۹ ماهه سال ۹۸ را ارائه نموده و همچنین به سوالات و شبهات مطرح شده توسط حاضرین پاسخ دادند. در طی صحبت های آقای مرزبان مقرر گردید بدهی اتحادیه کشوری آسانسور و پله برقی حداکثر تا پایان شهریورماه به صندوق سندیکا پرداخت شود.پس از آقای مرزبان جناب آقای الهی به عنوان بازرس هیئت مدیره توضیحاتی در خصوص عملکرد هیئت مدیره دوره نهم ارائه نمودند.

در ادامه جلسه جناب آقای مینافر رئیس مجمع به ترتیب حروف الفبا از نامزدهای احراز پست هیئت مدیره درخواست کردند که جهت معرفی خود به مدت ۲ دقیقه با اعضا صحبت نمایند. که از ۲۶ نامزد ثبت نام شده تعداد ۸ نفر به نفع سایر نامزدها انصراف دادند.

پس از معرفی نامزدها با اعلام رئیس مجمع رای گیری آغاز و با نتایج ذیل به پایان رسید.